Patiesu QBJ kauss, kauss, kas ir izliekta instruments, banku likšana testa mašīna, ciparu displejs banku likšana

€892.69

Novērtējums 

Jauns

Pieejams

Kopīgot

QBJ digitālā diska instruments ir galvenokārt izmanto atkāpi tests ar pakāpenisku deformācijas testa metode, lai novērtētu krāsu krāsu un laku pārklājumu uz standartiem, kas pēc tam, kad pret plaisāšanu un anti atdalīšanas sniegumu ar metāla pamatni.Piemērojami GB/T9753 - 88, ISO1520 - 73 standarta.

Tehniskie parametri:

Perforators diametrs: O 20mm

Maksimālais dziļums atkāpi: 10mm

Precizitāte: 0.05 mm

Skaitīšanas ierīce: ir ciparu displejs, indeksa vērtība ir 0,01 mm

Testa dēlis izmērs: 70mm * 70mm

Testa plāksnes biezums: 0.30 ~ 1,25 mm (veidošana nav deformēta)

GB/T9271

47Kg

Izmēri: 200 x 300 x 460mm (L * w * h)

Pirmkārt, piemērošanas joma

Pamatojoties uz pieņemšanas laka ISO1520 un valsts standarta GB9753-88 dizains QBJ tips laka diska testēšana mašīna starptautiskajiem standartiem, ko piemēro, lai novērtētu un lakas un ar tām saistītie produkti (viena vai kopā pārklājumu) eksperimenta metodi standarts, ar iedobi testu, lai pakāpeniski pēc deformācijas, izturība pret plaisāšanu, vai pret laulāto šķirtību un metāla materiāla.To, laka, laka pa vai ne pa novērtējums.Var arī pakāpeniski palielināt dziļums atkāpi, lai noteiktu pārklājuma tikko parādījās plaisas vai sākt no apakšas dziļums materiāla.

Divas, tehniskie rādītāji

1 , spiediena filtra diametrs: 20mm

2 Maksimālais dziļums: 10 mm

3 Precizitāte: 0.05 mm

4 Ciparu nolasīšanas vērtība: 0.01 mm

5 Maksimālās atkāpes spēkā: 1000N

6 Testa paraugs specifikācija: 70mm*70mm*0.03 mm ~ 1,25 mm

Trīs, testa procedūra, un operācija metode

1 pārbaudes paraugu Sagatavošana

(1) Testa paraugu savā laukumā, izmērs 70mm*70mm*0.03 ~ 1,25 mm

(2) materiālu testa paraugu, vajadzētu būt pulēta tērauda plāksni, un saskaņā ar GB9271 prasības, testa paraugam jābūt gludām bez deformācijas.

(3) Atbilstoši standarta prasībām sagatavošana laka, žāvēšana, mērot tā biezums, temperatūra 23 + 2 grādi pēc Celsija, relatīvais mitrums 50 + 5% vidi, lai pielāgotu valsts vismaz 16 stundas pirms testa, ko var ievietot.

2 Darbības veids: instrumenta skalas pārslēgties uz vienu pusi

(1) Testa vienā pusē pārklātas plāksnes - automātiskā nulles korekcija

Testa mašīna rokas pret nolaišanās virzienā (pulksteņrādītāja kustības virzienā) rotācijas galu galā, zaudēt testa mašīna augšējo paraugu spriegošanas ierīce, ar pārklājumu, metāla plāksni uz leju, seja pat aiza pārklājums augšējā daļā testēšanas mašīnas, un centrālā ass saskaņošana perforators paraugu, stiprinājumu nospiežot ierīces, nospiediet sarkano pogu reset instrumentu displejs, no nulles līdz 0.2 + 0.1 mm/s (2-3 sekundes aplī) ātrums pret augšupejošā virzienā (pretēji pulksteņrādītāja kustības virzienam) pagrieziet rokas, perforators hit plāksnes metāla virsmu displejs, automātiskā displeja instrumentu, nulle, sarkanā gaisma, un pēc tam turpināt uz rokas, displeja rādījumus augstums, ir arī atkāpes dziļumu.Ir neatgriezeniska, lasījumā vai ne.

(2) pārbaudes dubulto pārklājumu plāksne - manuālā regulēšana

Testa mašīna rokas pret nolaišanās virzienā (pulksteņrādītāja kustības virzienā) rotācijas galu galā, zaudēt testa mašīna augšējo paraugu spriegošanas ierīci, kreka testēšanas mašīnas tiek ievietota augšējā izlases Nulles tērauda plāksne, stiprinājumu nospiežot ierīces, nospiediet sarkano pogu uz instrumenta displeja ir nulle, augšupejošā virzienā (pretēji pulksteņrādītāja kustības virzienam) lēni rotējošo rokas rata, kad instruments ir sarkanā gaisma, parādītu nulles, pārtraukt rokas, atbrīvojiet fiksējošo ierīci, izņemiet no nulles plāksnes (red light instrumenta), pāriet uz double-sided, divpusējs pārklājums nospiežot plāksnes, stiprinājuma ierīces, un pēc tam manuāli reset (noklikšķiniet uz sarkano pogu, pagrieziet rokas instruments) pieaugs par 0,2 + 0.1 mm/s ātrumu displeja rādījumus celšanās augstums ir atkāpes dziļums.

(3) lai izlabotu, redzes asumam vai 10 reizes ar palielināmo stiklu, lai pārbaudītu, vai pārklājumu uz testējamo gabalu plaisāšana vai atsevišķi no bāzes materiāla.

(4) kārtību, iepriekš jāveic uz diviem atsevišķiem paraugiem, ja rezultāti atšķiras, tests ir jāpievieno, un rezultātus divi gabali ir konsekventa.Ja grunts materiāla ir plaisa, eksperimenta rezultāts ir nederīgs.

3 Noteiktu minimālo līmeni bojājumu

Paraugu par pirmā pārklājuma plaisāšanu, laka vai nošķiršanu no substrāta, perforators, lai apstāties. (displejā redzamo numuru, lai jau iepriekš dziļums) virs tests ir jāatkārto uz tā paša substrāta, lai pārbaudītu rezultātu, kamēr pats.

Tagi: c izmēra baterijas lisocl2, auto cigarešu 4 ligzda, binokļi, brilles lupi, automašīnu chrysler grand usb, auto cigarešu elastīga, auto d klases pastiprinātāji, spaiņa cepuri puķu meitene, binokļi, lupas indijā, spaiņa cepuri, kas 90. gadu mode

Nē. QBJ
DIY Piederumi ELEKTRISKĀ
Apdares un celtniecības saturs Materiālu iegāde

Piegāde par brīvu

Jūs varat arī patīk