Laminēts stikls apkures krāsns kvarca, infrasarkano apkures elements

€207.60

Novērtējums 

Jauns

Pieejams

Kopīgot

Piezīme:kravas un izmērs ir atšķirīgs,un jums var būt wholep rīsiem.lūdzu, sazinieties ar mums, pirms iegādāties.Whatsapp/Wechat:86-15150688594 facebook :(www.facebook.com/quartzlamp) Priekšrocības

Infrasarkano kvarca sildītājs caurule ir dažādu materiālu, kā ierasts kvarca sildītājs caurules, halogēnu sildītāja caurules un kartona šķiedru kvarca sildītājs caurules.

Kopējo kvarca sildītājs caurule ir izgatavota no piena vai caurspīdīgs kvarca stikla caurules īpašas tehnoloģijas un pretestības sakausējuma stieple kā apkures vienību .Jo augsta temperatūra, sienas lampa,tāpēc tas ir piemērots tikai nelielā attālumā, apkure.

Halogēna kvarca apkures caurules,tā ir kārtainā mīkla, jo Volframa stieples kvarca cauruli , caur lampas vadu un shell padarīt gaismas,gaismas diapazonā ir 2400-3500km, tas pieder vakuuma apkures caurules.

Oglekļa šķiedras kvarca sildītājs caurule ir izgatavota no oglekļa šķiedras apkures izturība

Tehniskie parametri

Produkta pielietojums

- Sildītājs

- Plastmasas veido

- Pudele, kas pūš

- Krāsas žāvēšanas

- Ēdināšana/apstrādes un utt.

- Pirms apkures PET veikt

- Sapludinot drukas tintes

- Žāvēšanas process, papīra dzirnavas

- Plastmasas thermoforming

- Silīcija vafele ražošanas procesā Pusvadītāju

- Un dažāda veida žāvēšanas procesiem

Par Ražošanu

Par Sūtījumu

Tagi: keramikas is sildīšanas elements, kvarca sildītājs, spirāles sildelements, āra sauna, is centrālās apkures elements, immersible sildīšanas elements, is kvarca sildītājs elements, ceraramic sildīšanas elements, mexi sildīšanas elements, infrasarkano staru pirts telpa

Veids Elektriskais Sildītājs Daļas

Piegāde par brīvu

Jūs varat arī patīk