Gorillaz / Gorillaz dāvanas-Dziesma Mašīna, sezona 1 (limited edition box set)(2LP + CD)

€61.47

Novērtējums 

Jauns

Pieejams

Kopīgot

"Dziesma Mašīna, sezona 1"-tikai ailē-komplekts no studijas albums "eiropa 2020" Britu virtuālo kolektīvo Gorillaz.Ieraksts no albuma apmeklēja pārguris izpildītāji: Elton John, Beck, Fatumata diavara, Gruzija, Kano, lī Džons, Octavia, Peter Hook (Joy Division, New Order"), robert Smith (The Cure), Roxani Arias, Skolniekam Q, vergi, lēni, Taizemes, St. Vincent, 6Lack un daudzi citi.

Atbrīvošanas uzrāda ailē-lai uzstādītu, un tā satur: oriģināls albumu double black 180-граммовом vinila un CD; trīs mākslas izdrukas un 20 lapu hardcover grāmatu.

Gorillaz ir Britu virtuālā grupa izveidota 1998. gadā Damon Albarn un Jamie Hewlett).Projekts ietver plašu iedomu visumu ap "virtuālā grupa" pati, kas sastāv no četriem animācija dalībnieki: 2-D (līderis-vokālists, klaviatūras), murdok nikkals (bass ģitāra, bungas mašīna), Zero (ģitāra, melodija, vokāls) un Russell Hobbs (bungas, perkusijas).Grupas debijas albums tika sadalīta septiņos miljonos eksemplāru, kas ļāva komandai iekļūt Ginesa rekordu Grāmatā kā "veiksmīgākie virtuālā grupa".2001. gadā, Gorillaz tika nominēts Mercury Balvai, bet vēlāk tie tika izņemti no saraksta, pēc to pieprasījuma.Otro studijas albumu, ar nosaukumu "Demon Days", tika izdots 2005. gadā, kas ir piecas reizes saņēmis platīna statuss apvienotajā KARALISTĒ, divi ASV un ieguva piecas nominācijas pie Grammy 2006. gadā, no kuriem viens bija kategorija "Labākais kopīgais vokālā pop izpildi".Turklāt, grupa ieguva daudzas balvas, tai skaitā divas MTV Video Mūzikas Balvas, vienu no NME Balvas, trīs par MTV Eiropas Mūzikas Balvu un bija nominēta deviņās kategorijās, Brits Awards.By 2007. gadā, pārdošanas Gorillaz un Dēmonu Dienas albumos pārsnieguši 15 miljonus. "Plastic Beach", grupas trešais studijas albums, tika izdots 2010. gada Martā. Albumu "The Fall" tika izdots tā paša gada decembra.2017. gadā, pēc piecu gadu pārtraukuma, Gorillaz paziņoja savu piekto studijas albumu "Humanz.Savu sesto studijas albumu "Tagad Tagad", tika izlaists gada 29. jūnijs 2018.

Tagi: deep purple metāla plāksne, gorillaz tshirt, gorillaz plakāts, CD Atskaņotājs, mūzikas cd tumši purpursarkans, kaste cd set, pieaugušo cd, alan walker, box set, alumīnija disks

Zīmola Nosaukums Warner Music
Modeļa Numurs 190295209407

Piegāde par brīvu

Jūs varat arī patīk